Művészeti  Iskola

2000 szeptembere óta működik Devecserben az alapfokú művészeti magániskola. Kezdetben Beszterczey,most  Harmónia Alapfokú Művészetoktatási Intézmény néven.

Foglalkozásainkat délután kettőtől ötig (4*45 perc) tartjuk minden hétköznap. Hét csoporttal és két képzőművész tanárral dolgozunk.

Iskolánkban a 6-22 éves korú gyerekek festenek,rajzolnak,szobrászkodnak,foglalkoznak még fazekassággal,grafikával,és hébe-hóba üvegfestéssel, gyertyaöntéssel, papírmerítéssel és egyéb apróbb dolgokkal. Ezáltal a tanulók elsajátítják alapfokú képzőművészeti ismereteiket és belekóstolnak különböző eljárásokba,technikákba.

Természetesen vállaljuk a gyerekek felkészítését a különböző képzőművészeti középiskolánkban is (Budapesti Képző- és Iparművészeti Gimnázium, Zirci III .Béla Gimnázium, Herendi Fischer Mór Porcelánipari Szakképző Iskola stb.)

Minden iskolánkban végzett évet bizonyítvánnyal igazolunk. Év végén pedig kiállítást rendezünk a legszebb munkákból. Devecserben jelenleg a képző-és Iparművészeti működik csak, azonban megfelelő tanárokkal további szakok indulhatnának. (Színjátszás, fotó,néptánc, modern tánc,média,stb.)

Iskolánkba Devecserből és a környékbeli falvakból várunk jelentkezőket. Bármilyen kérdéssel kapcsolatban szívesen állunk rendelkezésükre.

Trombitás Veronika és Gyöngyösi Levente

Az oldalt készítették:  Unger Erika 6.c,      Pauz Lilla 6.b,     Király Jeny 6.b